„Google Maps“ žemėlapiuose jau galima virtualiai pasivažinėti po Kazitiškį ir jo apylinkes

Raidžių dydis » Didesnės | MažesnėsReklama

„Google Maps“ šiandien buvo pristatyta visuomenei. Uždaras atidarymo renginys vyko 5-ių žvaigždučių viešbutyje Hotel Cathedral Square Vilniuje, šiandien. Nuotraukų iš renginio pateikti negalime. Nuotraukos štai čia (atnaujinta 16h): http://www.vilnius.lt/index.php?1429924781

Žemėlapių tarnyboje „Google Maps“ jau galima virtualiai pasivažinėti po visą Lietuvą. Paslauga „Street View“, leidžianti pasižvalgyti po įvairias vietoves tiesiog sėdint prie kompiuterio, aktyvuota 2013-01-31 rytą.

Norėdami virtualiai pasivažinėti po Kazitiškį ir jo apylinkes ar kitą Lietuvos vietą, užsukite į „Google Maps“, nurodykite pageidaujamą vietą ir į žemėlapį „nutempkite“ žmogeliuko simbolį, esantį virš priartinimo skalės (kairė, viršuje). Arba čia žemiau:

Štai keletas vaizdų:


Spauskite čia ir peržiūrėkite didelį vaizdą

Žmonių veidai, automobilių numeriai ir kita žmones identifikuoti leidžianti informacija nuotraukose yra sulieta. Pamačius „Street View“ savo privačią nuosavybę (pvz., nuosavą namą) ar save ir pageidaujant, kad šie vaizdai būtų užtušuoti, dėl to galima kreiptis tiesiogiai į „Google“ arba į VDAI. Daugiau informacijos apie privatumą „Street View“ tarnyboje rasite čia.