Kazitiškio ir Linkmenų seniūnijose pristatytas naujas apylinkės inspektorius

Raidžių dydis » Didesnės | MažesnėsReklama

Glaudžius ryšius su vietos bendruomenėmis palaikantys Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ignalinos rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio pareigūnai gegužės 14-15 dienomis susitiko su Kazitiškio ir Linkmenų kaimo bendruomenėmis.

Vietos gyventojams buvo pristatytas naujas apylinkės inspektorius Vytautas Lichadziauskas, kuris kartu su atvykusiomis Prevencijos poskyrio pareigūnėmis Jūrate Pernaviene ir Erika Luneckiene pateikė daug įvairios prevencinės informacijos, priminė apie efektyvią vagysčių prevencijos priemonę – daiktų žymėjimą. Pareigūnai ragino žmones fiksuoti pažeidimus, pranešti apie pažeidėjus policijos pareigūnams, rūpintis savo turto saugumu: gyvenamajame būste patarė įsirengti signalizaciją ar apdrausti turimą turtą, o patiems nepakliūti į sukčių pinkles bei laikytis saugaus elgesio kelyje taisyklių.

Susirinkime dalyvavusius policijos pareigūnus nudžiugino aktyvūs ir pilietiškai nusiteikę bendruomenės nariai, kurie konsultavosi rūpimais įvairių pažeidimų kontrolės klausimais ir su pareigūnais pasidalijo opiausiomis problemomis, kurios bus efektyviai sprendžiamos.

Siekiant gerinti gyventojų ir policijos bendradarbiavimą, užtikrinantį ir kuriantį saugią gyvenamąją aplinką kiekvienam doram piliečiui, policijos pareigūnai ragino nekaupti rūpesčių, o nieko nelaukiant pranešti policijai ar apylinkę prižiūrinčiam inspektoriui, kurį turi visi pažinoti, juo pasitikėti ir jam padėti, nes tai – abipusis darbas.

Utenos aps. VPK informacija