Joninių vakaras Kazitiškyje “Mieli JONAI ir JANINOS – gyvenkite nuolat ieškodami savo paparčio žiedo”

Raidžių dydis » Didesnės | MažesnėsReklama

Birželio 22 dieną visi maloniai buvo pakviesti į Kazitiškio seniūnijos kiemelį, į Joninių vakarą. Kadangi Joninių naktis pati trumpiausia, žiedai patys ryškiausi, todėl ją palydėjome dainomis, šokiais, muzika, o kai sutemus suliepsnojo Joninių laužas- ugnelę norintieji saugojo pernakt, pražįstančio paparčio žiedo ieškojo pavieniai, nes kitaip nerasi, o kas sulaukė saulės tekėjimo, ją pamatė tokią gražią, šokančią…

1

Programą pradėjome nuo pačių gražiausių žodžių apie Jonines arba Rasos šventę. Apvainikuoti buvo Jonai ir Janinos, kurių susirinko net šešiolika, ir kai padvelkė paparčiais tą naktį vėsa, žiedais karūnuota buvo Rasa, taip, turime ir Rasą, mūsų šaunią bibliotekininkę.

Ačiū mergaitėms- Gabrielei, Karolinai, Indrei, Skirmantei, Rūtai, Erdvilei, kurios apvainikavo visus Jonus ir Janinas, renginio vedančiosioms – Monikai ir Gretai.

2

Noriu padėkoti ištvermingiems saviveiklininkams- Vilhelmui Kanišauskui, Onutei Maciulevičienei, Bronytei Baušienei, Aldonai Kazlauskienei, Lidai Valkauskienei, Valentinai Bubulienei, Liolei Valkauskienei už gražias atliktas dainas.

3

Po pasirodymo buvo visi pavaišinti labai skania žirnių koše ir žolelių arbata, kurią virė Rasa  ir Petras Trubilos, Kęstutis Valkauskas, talkininkams- jaunimui- Aurimui, Mantui, Kęstučiui, Egidijui, Svajūnui, Vilmantui, Vidai Bieliauskienei, Kazitiškio seniūnijai.

4

O toliau- šokiai- kas norėjo- miklino kojas iki paryčių, kai kas ir po stebuklingąją Rasą braidė…

Šis renginys buvo organizuotas vykdant projektą ” Garso ir šviesos kokybė- šiuolaikinių renginių pagrindas”, kuriame dalyvauja Linkmenų, Kazitiškio ir Didžiasalio seniūnijos.

Projektas vykdomas pagal LEADER programą “Ignalinos rajono kaimo plėtros strategija” 1 prioriteto 1.3 priemonę “Kaimo gyventojų aktyvinimas ir laisvalaikio užimtumo gerinimas”.

5

Tegul skamba gyva muzika, tegul būna puoselėjamos tautinės tradicijos.

Geros ir šiltos Jums vasaros.

Kazitiškio kaimo seklyčios laisvalaikio organizatorė Danutė Gasiūnienė